Vilniaus jachtklubas ir Gero vėjo klubas kviečia vaikus dalyvauti Jaunųjų Vilniaus buriuotojų vasaros stovykloje.

  • Stovyklos data: 2018m. Liepos 7-15 dienomis
  • Stovyklos dienų skaičius: 9 dienos
  • Tiksli stovyklos vieta: Vilniaus Žalgirio Jachtklubas (Žemaitės g. 3, Trakai)
  • Dalyviai: 7-14 metų amžiaus
  • Grupės dydis: iki 15 vaikų
  • Stovyklos tipas: dienos stovykla
  • Stovyklos profilis: sporto, gamtos pažinimo
  • Atsakingi stovyklos treneriai: Juozas Gordevičius* ir Eugenijus Čabys

* atsižvelgiant į išorinių šaltinių finansavimą gali būti keičiamas Royal Yachting Asociation (RYA) treneriu
** atsižvelgiant į išorinių šaltinių finansavimą kaina vaikui gali mažėti

Stovyklos aprašymas:

Buriavimas – tai daugialypis sportas, kuriuo galima užsiimti visą gyvenimą nuo ankstyvos vaikystės iki vėlyvos senatvės.

Norint valdyti burinę jachtą ir vadovauti jos komandai reikalinga gera fizinė būklė, laivo valdymo patirtis, socialiniai įgūdžiai, gilus gamtos veiksnių supratimas.

Jaunųjų Vilniaus buriuotojų vasaros stovykloje vaikai bus mokomi visų šių įgūdžių naudojantis Didžiosios Britanijos Royal Yachting Association (RYA) paruošta pradedančiųjų buriuotojų programa.

Stovyklos metu trenerio ir savanorių buriuotojų padedami vaikai bus išmokyti paruošti vienvietę sportinę jachtą plaukimui, išplaukti ir parplaukti, atlikti pagrindinius manevrus, apiplaukti trenerio paruoštus ženklus.

Pagal RYA programą numatyti specialūs žaidimai padės vaikams susidraugauti su vandeniu, apversti ir vėl atversti jachtą vandenyje, lenktyniauti komandomis.

Krante treneris vaikams išaiškins, kaip paruošti jachtą plaukimui, supažindins su pagrindiniais terminais ir padės suprasti, iš kur atsiranda vėjas, kaip jį įtakoja debesys, saulė, vanduo ir krantas.

Vakarais vaikai bus mokomi atlikti pagrindinius laivo remonto darbus, pinti virves, sutaisyti bures tuo būdu sudarant daugiau galimybių atsiskleisti vaikų gabumams ir saviraiškai.

Praleidę 9 dienas stovykloje vaikai išmoks savarankiškai valdyti vienvietį sportinį burlaivį esant ramioms oro sąlygoms.

Po stovyklos vaikai turės pakankamai žinių, kad galėtų prisijungti prie Vilniaus sporto centro buriavimo treniruočių ir tobulinti savo gebėjimus.

Telefonas pasiteirauti: +37061037537

Registruotis vasaros stovyklai:

Sutinku gauti Vilniaus jachtklubo naujienas el. paštu