Vilniaus jachtklubo nariai nuo seno garsėja kaip draugiška ir atvira bendruomenė, vienijanti buriavimu besižavinčius žmones ir suburianti bendraminčius garbingiems, o kartais net istorinę reikšmę turintiems projektams.

Nėra svarbu, kiek jums metų, kokį išsilavinimą turite, ką veikiate gyvenime ir ar turite kuo buriuoti, jei širdyje dega noras sužinoti, kaip valdomos jachtos, jums artimos pamatinės buriuotojiškos vertybės – pasitikėjimas, atsakingumas, sąžinė ir džentelmeniškumas – durys į mūsų jachtklubą bus atviros.

Narystė šiame ilgiausiai Lietuvoje veikiančiame jachtklube garantuoja ir narystę Lietuvos buriuotojų sąjungoje bei su tuo susijusias privilegijas: mažesnius dalyvio mokesčius už dalyvavimą Trakuose vyksiančiose regatose ir didžiausioje Lietuvoje Kuršių marių regatoje. Taip pat – mūsų partnerių, prekiaujančių buriavimo inventoriumi, apranga ir kitais reikmenimis, nuolaidos.

Asmenys, norintys tapti Vilniaus jachtklubo nariais ir dalyvauti šio klubo veikloje, iki kiekvienų metų sausio 25 d. turi pateikti prašymą raštu jachtklubo valdybai ir sumokėti metinį nario mokestį.

Siekdami, kad klubo veikloje galėtų dalyvauti kuo platesnis buriuotojų ratas, vaikams ir jaunuoliams iki 21 metų ir pensinio amžiaus sulaukusiems nariams taikome nuolaidų.

Nario amžius Metinis narystės mokestis
iki 16 metų 10 eurų
16-21 metai 17,50 eurų (stojamasis mokestis – 17,50 eurų)
nuo 21 metų 50 eurų (stojamasis mokestis – 50 eurų)
senjorai 25 eurai (stojamasis mokestis – 25 eurų)

Narystės mokestis pervedamas į Vilniaus jachtklubo sąskaitą SEB banke arba mokamas grynaisiais pinigais iždininkui Kęstučiui Jurevičiui.

Gavėjas:  Vilniaus Jachtklubas
Įmonės kodas: 190765517
Gavėjo sąskaita: LT32 7044 0600 0102 7625
Mokėjimo paskirtis: VJ nario mokestis

Daugiau informacijos rasite Vilniaus jachtklubo narystės mokesčių ir jų sumokėjimo tvarkos taisyklėse.

Domitės naryste Vilniaus jachtklube?

Užpildykite žemiau esančią formą ir su Jumis susisieks klubo nariai.

    Sutinku gauti Vilniaus jachtklubo naujienas el. paštu