Šeštadienį Trakuose baigėsi parą laiko trukusi „24 valandų regata“. Šiose Vilniaus jachtklubo buriuotojų organizuojamose jachtų varžybose nugalėjo jachtos „Draco“ (kap. Jevgenijus Skuryginas) įgula.

Regatoje dalyvaujantys laivai startavo birželio 26 d. vakare ir lenktyniavo 24 valandas iki birželio 27-osios aštuntos valandos vakaro. Per Galvės ir Skaisčio ežerus jachtos plaukė pagal numatytą maršrutą tiek ratų, kiek pajėgė greičiausiai.

Per parą buriuotojams teko įveikti ne tik nuovargio išbandymus. Šiemet varžybas sunkino Lietuvą užplūdęs karštis, papildomai sekinęs buriuotojų jėgas dienos plaukimo valandomis.

Birželio 26 d. 20 val. startavusios jachtos pirmąsias kelias valandas plaukė be didesnių keblumų.  Tačiau 24 valandas trukusias varžybas įveikė ne visos įgulos, keletui kapitonų teko priimti sprendimą pasitraukti iš regatos anksčiau laiko ir šeštadienį vakare finišą pasiekė tik 3 jachtų įgulos.

Regatos nugalėtojai paaiškėjo, suskaičiavus rezultatus pagal ilgiausią jachtos per parą nuplauktą atstumą ir kiekvieno laivo balo santykį.

Finišo protokole, pagal perskaičiuotą laiką, per parą įveikusi 52,57 jūrmyles  nugalėtoja tapo jachtos „Draco“ įgula. Jachta „Kometa“ iškovojo II vietą, o trečiąją vietą užėmė buriuotojai iš jachtos „Time Out“.

24 valandas trunkančią regatą Vilniaus jachtklubo buriuotojai organizuoja jau ketvirtąjį kartą.  Pernai 24 valandų regatoje po įtemptos kovos nugalėjo jachta „Kometa“ (kap. Aleksandr Tomaševskij), 2018 m. regatos taurė atiteko jachtos „Muzika“ (kap. Liutauras Kižys) įgulai, o 2017-aisiais geriausią rezultatą parodė jachtos „Time Out“ (kap. Antanas Valavičius) įgula.