Sveikiname jachtos „Keturi vėjai“ (kap. Adomas Janulionis) įgulą, Baltijos jūroje ties Švedija vykusiame Europos jūrinio buriavimo (ORC) čempionate užėmusią aukščiausią vietą iš visų  penkių varžybose dalyvavusių lietuvių komandų.

Šiame čempionate iš viso varžėsi 71 įgula iš skirtingų jūrinių valstybių. „Keturių vėjų“ komanda lenktyniavo didžiausioje bei konkurencingiausioje grupėje ORC-C ir užėmė 14-ą vietą iš 37. 

Dar prieš startą portalui 15min.lt jachtos kapitonas Adomas Janulionis teigė, kad „Šios varžybos – svarbiausios. Visos kitos šių metų regatos mums buvo pasiruošimas šitam Europos čempionatui. Tai vienintelis oficialus čempionatas šiaurinėje Europos dalyje, kur dalyvauti gali visų klasių jachtos, tad tai – išskirtinė galimybė susirungti su tokiu dideliu skaičiumi konkurentų iš skirtingų valstybių“. 2016 metais šiame čempionate jiems pavyko užimti 8-ąją vietą.

Keturias įtemptas dienas jachtos lenktyniavo 6 trumpose pakrantės ir 1 navigacinėse distancijose. 
Europos jūrinio buriavimo (ORC) čempionatas vyko rugpjūčio 14–17 dienomis Oxelösunde, Švedijoje. Šiemet jame užsiregistravusi 71 įgula iš skirtingų valstybių. Daugiausia – iš Danijos, Estijos, Lenkijos, Norvegijos, Suomijos, Švedijos, Vokietijos.